Parmak İzi ve PDKS Sistemleri

Her insanda farklı ve kişiye özel olan özelliklerden bir tanesi de parmak izidir. Biometrik yöntemlerden biri olan parmak izi tanımlama metodu kullanıcıya herhangi ek bir kart ya da anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Kartlı sistemlere göre en büyük avantajı, bir personelin diğerinin yerine kart basması engellenir. Başkasının kartı ile access yapılması engellenir.

Hem Kimlik Kartı, Hem Personel Kartı;

Herkese özel fotoğraflı personel kartını, içindeki çip sayesinde kart okuyucuya uzaktan göstermek yeterlidir. Ömür boyu dayanıklı olan kartlar suya ve çizilmeye dayanıklıdır. Eski barkod teknolojisindeki sürtünmeden doğan çizilmeler ve kırılmalar yaşanmaz.

Enerjinizden kayıp vermek istemiyorsanız, zamanı iyi kontrol etmeniz gerekir. Zamanı iyi kontrol etmek içinde bir sisteme ihtiyacınız var. Öyle bir sistem ki, personelinizin işe kaçta gelip gittiğini, fazla mesailerini, tatil günü çalışmalarını ve kesintilerinin otomatik olarak hesaplayıp oradan da bodro programına aktarabilmesi gerekmektedir.

Özel Güvenlik PDKS, tüm bu gereksinimleri kolayca yerine getirerek enerji kaybınızı önler, uzun süren puantaj hesaplamalarını ortadan kaldırır.

icon png

480

Parmak İzi ve PDKS Sistemleri